Evinizde olan ya da kolayca bulabileceğiniz ürünlerle, yeni bir dekorasyon akımı yaratmanız için binlerce harika örnek var!

Eşyalarınızı Atmayın!

Herkesin evinde olan eşyalardan, yepyeni dekorasyon ürünleri yapabileceğinizi biliyor muydunuz? Evde fazla olarak gördüğünüz bütün eşyalarınızı bir kenara ayırın. Bu eşyalar içerisinde; plastik şişeler, tabaklar, cam bardaklar, takımı bozulmuş fincan takımları, mandallar, erimiş mumlar, kullanmadığınız kumaş ya da danteller de olabilir. tüm bu ürünleri bir araya getirerek, birazda doğanın size bahşettiği ağaç, yaprak, toprak gibi ürünlerden faydalanarak; muhteşem dekorasyon ürünleri ortaya koyabilirsiniz. 

Depodaki Bisikleti Çıkartma Vakti Geldi!

Depodaki Bisikleti Çıkartma Vakti Geldi!

Mutlaka evinizin deposunda, sizin ya da çocuğunuzun kullanmadığı bir bisiklet vardır. Evde bisikletiniz yoksa bile; bir bisikletçiye gidebilir, bir tekerin iç metalini satın alabilirsiniz. Elde ettiğiniz bisikletin iskeletini, hemen şeffaf vernik ile boyayınız. Eğer verdiğiniz yoksa da şeffaf ojeyle kısa sürede komple boyayabilirsiniz. Bu işlem ürününüzün zaman içerisinde paslanmasını önleyecektir. Devamında ise; mutfağınızda bulunan ve de üst raflarda sakladığınız küçük kavanozları ortaya çıkartma vakti! Kavanozların etrafından ince bir tel yardımı ile iki tur döndükten sonra; teker iskeletinin içinden geçirerek istediğiniz uzunlukta ayarlayabilirsiniz. Elde ettiğiniz bu harika ürünü; ister verandada, isterseniz de bahçelerinizde kullanabilirsiniz. 

Atık Ürünleri Değerlendirin!

Atık Ürünleri Değerlendirin!

Sokağa çıktığınızda, etrafta gördüğünüz tuğla, tahta ya da odun parçası gibi şeyleri değerlendirerek yeni bir TV ünitesi tasarlamaya ne dersiniz? Tuğlaların silik rengine eşlik edecek olan tahta parçaları, bir parlak vernik işleminden sonra evinizi oldukça tarz bir hale getirmeye yeter.

Kırık Ya Da Bozulmuş Ürünleri Kontrol Vakti!

Kırık Ya Da Bozulmuş Ürünleri Kontrol Vakti!

Bozulmuş olan elektronik eşyalarınızı, kenarı kırılan porselenlerinizi, süzgeçlerinizi örneklerde olduğu gibi yapay ya da doğal başka ürünler birleştirebilirsiniz. Böylece hem eşyanızı değerlendirmiş, çöpe atmamış olursunuz, hem de eviniz için alternatif dekorasyon ürünleri elde etmiş olursunuz. 

Ağaç Dallarından Minimal Askılar

Ağaç Dallarından Minimal Askılar

Evinize girer girmez, yapay olmayan, doğal bir ürünler karşılaşmak hem enerjinizi artırır, hem de hayal dünyanıza ayrı bir bakış açısı katar. Maliyeti çok düşük olan bir askı ya da vestiyer ünitesi yapmak için, ihtiyacınız olan birkaç parça çivi, basit bir raf ve de çürümemiş bir kaç ağaç dalıdır. Sprey boya ile eskitme tekniği uygulayacağınız dalları, rafa silikon ile yaptırtarak, evinize minimal bir hava katabilirsiniz. 

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)